Працюючи у поштовому відділенні Христинівщини жінка привласнювала кошти односельців, які вони сплачували за комунальні послуги. Відтак девʼять осіб опинилися у боржниках, а працівниці загрожує до трьох років позбавлення волі. До поліцейського офіцера громади Христинівської...