На Черкащині освітянин завдав збитків на 5 млн гривень під час будівництва укриття
27 січня, 19:02
На Черкащині посадовця сфери освіти підозрюють у службовій недбалості під час будівництва шкільного укриття. За версією слідства, через його недбалість державі завдано збитків на понад 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.