На чемпіонаті з велоспорту черкащани здобули призові місця
17 червня 2025 – 21:00
У Києві з 5 до 9 червня відбувався чемпіонат України з багатоденної велогонки медісон, в якій взяли участь черкащани. Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Як йдеться в дописі, участь у змаганнях взяли юні спортсмени велосипедного спорту КДЮСШ №2. Серед жінок призові місця…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.