На будівництві доріг у Харківській області вкрали 20 млн гривень
1 липня 2025 – 14:19
Судитимуть посадовців однієї з територіальних громад Харківщини, які заволоділи коштами на ремонті доріг. За матеріалами справи, у 2023 році заступник голови громади уклав 12 договорів на ремонт місцевих доріг із двома приватними компаніями. Посадовець залучив військового, який зробив технічний нагляд, хоча перебував на…