На блокпосту біля Луцька п'яний водій хотів відкупитися від покарання
18 червня 2023 – 09:20
Неподалік від Луцька на блокпостуспіймали п’яного водія. До того ж чоловікїхав під час комендантської години. На місці віннамагався відкупитися від покарання двома тисячами гривень, натомість заплатить 17 тисяч гривень штрафу за надання неправомірної вигоди.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.