На Берегівщині провели свято завершення збору врожаю винограду
7 жовтня 2024 – 13:04
Місцевий осередок Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) села Галабор 5 жовтня організував традиційне свято завершення збору врожаю винограду. Захід провели у стінах місцевого Будинку культури ім. Шарі Федак.