Сьогодні, 20 жовтня, о 13-00 у Дніпрі діти-ВПО з Луганщини можуть зустрітися з друзями та пограти в комп’ютерні або настільні ігри.
Про це повідомляє Кремінська міська рада.
Тричі на тиждень (по понеділках, середах та п’ятницях) на базі Кремінського гумхабу в Дніпрі свої двері для дітей-пересленців відчиняє «Клуб ігор».…