Про це повідомив очільник МЗС України Андрій Сибіга. Він зазначив, що Україна перебуває на постійному контакті з Європейським енергетичним співтовариством по наповненню Фонду підтримки енергетики України і закупівлі обладнання за рахунок фонду. "Всі закордонні дипломатичні установи мають доручення також максимально…