Мукачево та Суми підписали меморандум про співпрацю громад
19 травня, 14:22
Сьогодні у Мукачеві міський голова Андрій Балога підписав меморандум про співробітництво між Мукачівською міською територіальною громадою та Сумською міською територіальною громадою.