Міський голова Дубна Василь Антонюк вирішив звільнити усіх своїх заступників, натомість залишити лише одного. Про це повідомляєITV. За слова Василя Антонюка, це робиться задля економіїкоштів. Йдеться про Миколу Ткачука, Мар'яну Мудрик та Михайла Антонюка. На своїх посадах вони пропрацювали трохи більше року. Рішення про…