Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду
11 січня, 19:43
Міська влада просить закликає харків'ян за можливості обмежити пересування транспортом та не залишати припарковані автомобілі вздовж доріг, у дворах і на узбіччях у зв’язку з інтенсивним снігопадом.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.