Минулої ночі на Кіровоградщині випав сніг. На дорогах працювали снігоприбиральні машини
13 березня 2024 – 09:34
У Кіровоградській області минулої ночі випав сніг. Найбільше – у Новоархангельську, Благовіщенську та Олександрівці. Під ранок мокрий сніг дощ почався в Олександрійській громаді