Минулого тижня у Полтаві народилося більше дівчаток
20 березня 2023 – 09:27
Із 10 по 17 березня у обласному центрі з’явилося на світ 68 дітей — 39 дівчаток і 29 хлопчиків. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Полтавської міської ради.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.