Мінцифри: Київ стане наступним містом, де тестуватимуть 5G звʼязок
2 квітня, 11:30
Водночас 3G звʼязок в Україні планують повністю вимкнути до 1 січня 2031 року — про такий дедлайн домовилося Мінцифри з мобільними операторами, каже Прибитько.
Наступним українським містом, де планують запустити 5G звʼязок, стане Київ. Застарілий 3G планують вимкнути до 2031 року. Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури Станіслав Прибитько в інтервʼю «РБК-Україна». За його словами, зараз триває технічний етап — мобільні оператори…