Міністри G7 обговорили додаткову підтримку енергетичного сектора України
25 січня 2023 – 00:44
«Група Семи» (G7), у якій зараз головує Японія, провела розширену зустріч на рівні глав МЗС з питань екстреної допомоги Україні з метою відновлення її енергетичного сектору та іншої критично важливої інфраструктури.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.