Міністерка економіки Німеччини прибула до Києва для робочого візиту
24 жовтня 2025 – 09:59
Міністерка економіки та енергетики Німеччини Катеріна Райхе прибула до Києва у п'ятницю, 24 жовтня, з неанонсованим візитом. Головною метою поїздки є допомога Україні у відновленні енергетичної інфраструктури, пошкодженої російськими ударами, а також посилення співпраці в оборонній сфері.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.