Міненерго: Україна в 2024 році почне будівництво чотирьох атомних реакторів
25 січня 2024 – 15:59
Українська влада планує почати будівництво чотирьох нових атомних реакторів вже цього літа або восени. Про це в інтерв’ю Reuters заявив міністр енергетики України Герман Галущенко. "Думаю, влітку-восени почнемо будівництво. Нам потрібні корпусні (ядерні реактори – ред.)", - сказав він. За його словами, всі чотири реактори…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.