Міненерго: Електропостачання в Києві відновлено. Столиця поступово повертається до планових графіків відключень
10 січня, 20:44
Енергетики продовжують відновлювальні роботи та поступово стабілізують роботу енергосистеми, переходячи від аварійних відключень до планових погодинних графіків.
У Києві відновлено електропостачання для усіх споживачів. Енергетики продовжують відновлювальні роботи та поступово стабілізують роботу енергосистеми, переходячи від аварійних відключень до планових погодинних графіків. Про це повідомив заступник Міністра енергетики України Микола Колісник в ефірі телемарафону «Єдині…