Миколаївські гімнастки вибороли 11 медалей на всеукраїнському турнірі
24 вересня 2025 – 18:17
Миколаївські спортсменки здобули 11 медалей на Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики "LITTLE LADY". Змагання відбувалися 18 до 21 вересня у Білій Церкві, що на Київщині