Миколаївські бадмінтоністи здобули нагороди на міжнародному турнірі
30 березня 2023 – 15:59
У Сувалки (Польща) відбувся міжнародний турнір Polish U17 International з бадмінтону, в якому брали участь спортсмени із понад 20 країн. Нашим землякам вдалося здобути медалі на цих змаганнях.
Про це повідомило відділення НОК України у Миколаївській області.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.