Миколаїв отримав 15 генераторів у межах проєкту «Зміцнення громадської довіри», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Про це повідомили у Миколаївській міській раді. Зазначається, що 8 генераторів отримали пункти обігріву. Ще 7 — комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго», яке…