В окупованому вже четвертий рік Сіверськодонецьку стабільний мобільний зв’язок та інтернет продовжує залишатися недосяжною розкішшю для більшості його мешканців. Попри заяви окупаційної адміністрації про буцімто активне “відновлення міста”, люди продовжують жити в умовах майже повного інформаційного вакууму.…