Ми додатково посилюємо північний кордон, – Зеленський
21 травня, 19:25
Президент Володимир Зеленський 21 травня навідався у Славутич на Чернігівщині, де обговорив із місцевою владою та з військовими додаткове посилення північного кордону від можливих загроз із території Білорусі, так із території Брянської області РФ. Про це він сказав у своєму зверненні. «Спілкувався із керівниками громад…