Метро за 30 грн. Звідки взявся новий тариф і що ховається за цією цифрою?
26 травня, 14:21
Зважаючи на соціальну чутливість питання, влада демонструє, що не стала піднімати планку до цих цифр.
Упродовж останніх восьми років кияни платили за одну поїздку в метро 8 грн. Це була одна з найнижчих цін на підземний транспорт у Європі. У квітні 2026 року міський голова Віталій Кличко анонсував підвищення тарифів , а вже у травні КМДА оприлюднила конкретну цифру. З 15 липня разовий проїзд у будь–якому виді комунального…