Мешканці передмістя Одеси до кінця доби залишилися без води
20 травня 2025 – 08:53
Через аварійно-ремонтні роботи мешканцям передмістя Одеси відключили воду. Про це повідомляється на сайті Інфоксводоканалу. Відключення розпочалися 19 травня о 23:40. До 23:55 води немає у Крижанівці, ж/м Ліски, Фонтанці, Новій Дофінівці, Чорноморському та Вапнярці.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.