Мешканці двох районів Дніпра до кінця місяця залишаться без води через борги
26 січня 2025 – 11:30
З понеділка їх відключатимуть від послуги. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на КП «Дніпроводоканал».
Два райони Дніпра заборгували півтора мільйона за воду. З понеділка їх відключатимуть від послуги. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на КП «Дніпроводоканал». З 27 по 31 січня боржників відключатимуть від водопостачання у Новокодацькому та Самарському районах, а також селищі Таромському. Сума заборгованості перед…