Мешканець Запоріжжя привласнив майже 300 тис грн з банківського рахунку військового
11 грудня 2024 – 15:38
26-річний раніше судимий мешканець Запоріжжя скористався загубленою сім-картою і отримав доступ до банківського рахунку.
У Запоріжжі чоловік скористався загубленою сім-картою для заволодіння коштами військовослужбовця. З рахунку було знято майже 300 тис грн. Про це повідомили у Нацполіції. У березні 2024 року 40-річний військовий загубив мобільний телефон і одразу не заблокував сім-карту. 26-річний раніше судимий мешканець Запоріжжя скористався…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.