Мешканець Київщини потрапив до реанімації на Львівщині після укусу гадюки: що робити при зустрічі зі змією
сьогодні, 11:36
Укус гадюки на Сколівщині 23 червня до реанімаційного відділення Сколівської центральної районної лікарні госпіталізували 22-річного юнака з села Горенка Київської області. Причиною стало отруєння після укусу гадюки — змія вкусила чоловіка в палець. Медики оцінюють його стан як середньої тяжкості. Інформацію оприлюднив…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.