Мешканець Харківщини наловив риби на 750 тисяч гривень
19 липня 2025 – 11:13
Згідно з висновком судової експертизи, сума збитків, заподіяних внаслідок незаконного видобування водних біоресурсів, становить понад 750 тисяч гривень.
На Харківщині судитимуть чоловіка, який нелегально виловив риби на понад 750 тисяч гривень. У листопаді 2024 року чоловік на гумовому човні вийшов на Печенізьке водосховище. Він встановив у водоймі заборонене знаряддя лову — рибальську сітку. "Наступного дня повернувся на місце та витяг з води 480 незаконно виловлених рибин,…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.