Мешканець Балаклії провів 85 днів у катівнях, облаштованих окупантами в місцевому відділенні поліції
21 листопада 2022 – 20:40
Завдяки спеціалізованому телеграм-каналу "Воєнні злочини в Харківській області" поліцейським вдалося встановити особу одного з жителів Балаклії, який провів 85 днів у катівні, влаштованій окупантами у місцевому відділі поліції.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.