Мер Ужгорода Андріїв у четвірці лідерів найвисокооплачуваніших мерів України
3 квітня 2025 – 19:05
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв — серед найвисокооплачуваніших мерів обласних центрів, за минулий рік він отримав майже 1 мільйон 200 тисяч. Більше тільки у міських голів Харкова, Черкас і Києва.