Керманичі українських міст – Києва, Харкова, Мелітополя, Ніжина й Тростянця беруть участь у Саміті міст Північної та Південної Америки, який проходить у Денвері 26-28 квітня. На Саміт зібралися мери багатьох міст західної півкулі заради посилення співпраці, обміну досвідом у розвитку місцевого самоврядування. Такий захід…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.