Мер Харкова Терехов заробив найбільше серед колег за перший рік війни
18 лютого 2024 – 17:14
Згідно з декларацією, найвища зарплата у 2022 році серед мерів обласних центрів була у міського голови Харкова Ігоря Терехова – 1 млн 714,9 тисячі гривень, повідомляє «Слово і справа».
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.