Ознак того, що окупанти відводять війська з Енергодара або з розташованої там Запорізької АЕС, наразі немає. На сьогодні є два сценарії деокупації міста та електростанції. Про це заявив голова міста Енергодар Дмитро Орлов в ефірі Громадського радіо у вівторок, 6 грудня. "Щодо звільнення Енергодара, то, на мою думку, це буде…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.