Мер Бучі потрапив під хвилю критики через фото на самокаті у Брюсселі
7 травня, 22:04
Міський голова Бучі Анатолій Федорук викликав обурення користувачів соцмереж публікацією світлини з робочого відрядження до столиці Бельгії, де він пересувається містом на електросамокаті.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.