Мер Бучі Анатолій Федорук поїхав до США на запрошення американського чиновника та керівника благодійного фонду Брока Бірмана. Про це він повідомив 29 січня на своїй сторінці в Facebook. Федорук перебуває у Сполучених Штатах з офіційним відрядженням: поїздка має допомогти місту і регіону відбудувати будинки, зруйновані…