Медкомісія визнала придатним до служби: на Одещині після вручення повістки помер чоловік
5 серпня 2023 – 17:03
29-річний чоловік помер після того, як йому вручили повістку працівники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, стверджує громадський активіст Павло Поламарчук «Борису вручили повістку та одразу, по методу Одеської, та й не тільки вже Одеської «оптимізованої ВЛК» за 20 хв «обстежили».
У селищі Ширяєве Одеської області поховали місцевого жителя Бориса Глушака. 29-річний чоловік помер після того, як йому вручили повістку працівники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, стверджує громадський активіст Павло Поламарчук. «Прийшло багато людей, обурених беззаконням. Хоронять…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.