Мчав на швидкості 140 км/год: На Рівненщині оштрафували водія-порушника
13 лютого 2024 – 16:00
Порушника швидкісного режиму виявили вчора, 12 лютого, на дорожній станції патрульної поліції в Опарипсах.
Про один із таких випадків повідомила пресслужба патрульної поліції Рівненської області. Порушника швидкісного режиму виявили вчора, 12 лютого, на дорожній станції патрульної поліції в Опарипсах. Патрульні побачили автомобіль Lexus, що рухався зі швидкістю 140 км/год. Інспектори подали керманичу вимогу про зупинку, а потім…