Мав пропозицію: Лубінець розповів, навіщо йому телефонував Єрмак після звільнення з ОП
10 червня, 10:36
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що Андрій Єрмак телефонував йому із пропозицією співпраці – це було вже після звільнення посадовця з ОП.