Кількість постраждалих у ДТП у Львівській області, де зіткнулися вантажівка МАН та автобус БАЗ, перевищила 30. Про це увечері у вівторок, 17 січня, повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький. "Двоє людей у важкому стані. Точну цифру постраждалих наразі назвати не можу, оскільки 21 людину у медзаклади доправили каретами…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.