Майже у 16 разів вище норми: на Хмельниччині спіймали нетверезого водія
вчора, 19:46
На автодорозі Н-03 у Кам’янець-Подільському районі патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння. Рівень алкоголю в його організмі майже у 16 разів перевищував допустиму норму.
Про це повідомили у Патрульній поліції Кам’янець-Подільського району.