Майже пів Київщини: влада дала невтішний прогноз на відсутність світла
6 грудня 2022 – 10:57
КИЇВ. 6 грудня. УНН. Після чергового масованої ракетної атаки армії рф на енергосистему України близько половини Київщини у найближчі дні перебуватиме без світла, повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба напередодні ввечері у Telegram, пише УНН.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.