Майбутню станцію метро "Мостицька" у Києві можуть перейменувати на "Рогозів яр"
1 березня, 19:57
Про це пише Інтерфакс-Україна. Йдеться про станцію, яку будують у Подільському районі столиці - вона стане наступною після "Сирця" на зеленій гілці метро. Під час голосування мешканцям запропонували три варіанти назви: "Рогостинська", "Рогозів яр" та "Замковище". За результатами опитування найбільше голосів набрав варіант…