"Маємо берегти пам'ять": Зеленський залишив свій підпис на стелі у Донецькій області
19 квітня 2024 – 14:59
Володимир Зеленський 19 квітня прибув з робочим візитом на Донеччину. Президент України під час поїздки також залишив свій підпис на знаковій стелі Донецької області.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.