Львівські гандболістки увосьме здобули Кубок України
7 червня 2025 – 14:55
Про це Львівському порталу повідомили у департаменті спорту Львівської ОВА. Так, фінал чотирьох Кубка України з гандболу серед жінок відбувся в Ужгороді 5-6 червня.
Львівський клуб «Галичанка» увосьме переміг на Кубку України з гандболу серед жінок. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті спорту Львівської ОВА. Так, фінал чотирьох Кубка України з гандболу серед жінок відбувся в Ужгороді 5-6 червня. У змаганнях взяли участь: «Галичанка» (Львів), «Реал» (Миколаїв),…