Львівська філармонія презентує музику Вербицького та вирушає у гастрольний тур
27 лютого 2025 – 15:47
4 березня у Львові прозвучить програма, присвячена творчості Михайла Вербицького, а вже згодом артисти Львівської національної філармонії відвідають Коломию, Луцьк та Одесу