Львівщина приймає другий раунд чемпіонату з ампфутболу
24 вересня 2025 – 22:22
Львівщина стане місцем проведення ІІ раунду чемпіонату України з ампфутболу. Змагання відбудуться 27-28 вересня на стадіоні центру “Боско”. Це перший чемпіонат України з футболу на милицях, у якому беруть участь 10 команд з різних міст. Серед учасників — салезіянська «Покрова АМП» зі Львівщини, «МСК Дніпро» (Черкаси), «Шахтар…