Унікальний та доволі раритетний апарат продовжує експлуатуватися на базі….
Автолюбителі показали старенький ретробусик, який працює базі «Луцькавтодору», – пише ІА Конкурент. Про це у фейсбук-спільоті «Громадський транспорт Луцька» написав Андрій Хомич. Унікальний та доволі раритетний апарат продовжує експлуатуватися на базі «Луцькавтодору». «Це – Таджикистан-3205, який був випущений у 1988 році, та…