Луцького таксиста який їздив у коменданську годину оштрафували на 17 тисяч
9 травня 2023 – 09:18
В обласному центрі Волині на 17 тисяч оштрафували чоловіка, який таксував без ліцензії під час комендантської години. Про це стало відомо з постанови Луцького міськрайонного суду, – пише ІА Волинські новини. Як ідеться у протоколі, 5 березня після опівночі Віктор Ш. перевозив пасажирів на замовлення автомобілем Renault Logan, не…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.