Луцьк стане першим містом в Україні, де впроваджуватимуть європейську практику – модель «Місто прав людини». Про це на брифінгу у приміщенні Волинської ОВА повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. Читати повністю Читати новину на сайті "Волинські Новини"